• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість - наші випускники!

Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. В.О. Сухомлинський писав: "Ткач уже через годину бачить плоди своїх турбот. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу — це вершина його мрії; орач, сіяч, хлібороб через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного на полі... А вчителеві треба працювати роки і роки, щоб побачити предмет свого творіння; буває минають десятиріччя, і ледве-ледве починає позначатися те, що ти замислив; нікого так часто не відвідує почуття незадоволення, як учителя; ні в якому ділі помилки і невдачі не приведуть до таких тяжких наслідків, як в учительському. Учитель зобов'язаний перед суспільством, перед твоїми батьками працювати тільки добре; кожна крихта твоєї людської краси — це його безсонні ночі, сивина, неповоротні хвилини його особистого щастя — так, учителеві часто буває ніколи подумати про себе, бо він змушений думати про інших, і це для нього не самопожертва, не покірливе підкорення долі, а справжнє щастя особистого життя".

Наша школа пишається випускниками, які у свій час навчалися у її стінах. Адже кожен випускник досяг своїх висот у житті, обрав свою стежину. Але перш за все слід звернути увагу на тих, хто став відомим не лише у Ромнах, а й за його межами.

1. Біленко Зіновій Якович – український письменник. Одна з його книг – «Ми молоді весняні квіти»

2. Іванов Іван Іванович – учитель російської мови та літератури школи № 4 у 30-х роках минулого століття. У 1936 р. був заарештований. Заслання відбував на Коломиї. В Україну повернувся 1949 року. Реабілітований 1958 р. Автор книги «Колима».

3. Добромислова Ольга Петрівна (Литвинко) – доктор медичних наук, професор кафедри фізіології Санкт-Петербурзького санітарно-гігієнічного медичного інституту.

4. Бєлявський Олександр Давидович – кандидат історичних наук, професор, заслужений учитель РФ, автор понад 100 наукових публікацій. Генеральний директор Нижегородського філіалу інституту бізнесу і політики (м. Москва).

5. Ганул Валентин Леонідович – керівник відділення торакальної онкології, член-кореспондент Національної академії наук, доктор медичних наук, професор.

6. Зеленський Валерій Андрійович– генеральний директор Торгового дому «Пасаж» у м. Санкт-Петербурзі (Росія). Разом із Роменським краєзнавчим музеєм у 1997 р. започаткував літературно-мистецький конкурс талановитої молоді та фінансує його.

7. Голуб Георгій Борисович – головний лікар Одеської клініки пластичної хірургії та естетичної стоматології; член Міжнародної організації щелепно-лицевих хірургів; професор В’єнтьянського Національного університету (Лаос), член-кореспондент, академік Міжнародної академії холоду (відділ кріохірургії).

8. Костюк Георгій Олександрович (помер) – колишній доцент Московського національно-дослідницького інституту з ракетобудування і космонавтики, доктор наук.

9. Посисоєв Геннадій Сергійович – професор Казанського університету.

10. Султанова Людмила Мутигівна – доцент Казанського медичного університету; заслужений лікар Республіки Татарстан; лікар вищої категорії; головний спеціаліст (дитяча ондокринологія) Міністерства охорони здоров’я Республіки Татарстан. Має 130 друкованих наукових праць, три збірники з дитячої ендокринології.

11. Левада Володимир Степанович – доцент Запорізького національного технічного університету, кандидат технічних наук.

12. Тригуб Володимир Миколайович - доктор фізико-математичних наук. Працював в Італії, Англії. Нині живе в Канаді (м. Торонто).

13. Близнюк Андрій Володимирович – кандидат технічних наук, провідний розробник програмного забезпечення в галузі електронних технологій однієї з фірм Німеччини.

14. Гостик Андрій Валерійович – закінчив з відзнакою Києво-Могилянську академію, Каліфорнійський державний університет (США), Магістр бізнесу.

15. Салогубова (Лазарєва) Наталія Олексіївна – викладач філіалу Ростовського державного університету в м. Георгієвську Ставропольського краю (Росія), заступник завідуючого кафедрою бухгалтерського обліку аналізу та аудиту. Кандидат економічних наук, доцент. Автор 32 наукових праць і трьох навчальних посібників.

16. Родченко Володимир Борисович – доктор економічних наук Харківського національного університету ім.. В.М. Каразина.

17. Погорєлов Максим Володимирович – асистент кафедри анатомії людини при СумДУ. Доктор медичних наук.

18. Волкогон Андрій Дмитрович – лікар-онколог Сумської обласної лікарні, кандидат медичних наук.

19. Максименко Михайло Васильович – лікар-хірург (м. Київ), кандидат медичних наук.

20. Ржевська Ольга Олександрівна – асистент кафедри дитячих хвороб Харківської медичної академії післядипломної освіти, кандидат медичних наук.

21. Хрокало Тетяна Анатоліївна – заступник головного лікаря санаторно-курортного закладу «Волтайр-Екстрамед» у м. Волжанську Волгоградської області (Росія). Кандидат медичних наук.

22. Хрокало Людмила Анатоліївна – працює на кафедрі скобіотехнології та біоенергетики факультету біотехнології та біотехніки в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». Автор та співавтор 53 наукових праць. Кандидат біологічних наук.

І це не весь список видатних людей, які навчалися у Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4. Це лише початок, а кінця йому не буде ніколи, бо доки живе наша школа, вона буде навчати та виховувати гідних громадян України.

Кiлькiсть переглядiв: 1317

Коментарi