/Files/images/bbloteka/IMG_20170221_0001.jpg


Переможці ІІ етапу учнівських олімпіад 2016-2017 н.р.

№ з/п ПІБ учня секція клас предмет місц

е
ПІБ керівника
1 Алфімов В’ячеслав Віталійович ЗОШ № 4 10 правознавство ІІІ Мельник Тетяна Володимирівна
2 Алфімова Вікторія Віталіївна ЗОШ № 4 8 біологія ІІІ Литвиненко Олена Михайлівна
3 Бердник Юлія Володимирівна ЗОШ № 4 10 біологія ІІ Литвиненко Олена Михайлівна
4 Браташ Людмила Євгеніївна ЗОШ № 4 7 Конкурс ім.. Т.Г.Шевченка ІІІ Ласкава Юлія Григорівна
5 Браташ Людмила Євгеніївна ЗОШ № 4 7 укр.мова та література ІІ Ласкава Юлія Григорівна
6 Волкова Діана Олегівна ЗОШ № 4 11 біологія ІІІ Литвиненко Олена Михайлівна
7 Козлов Данило Костянтинович МАН, ЗОШ № 4 10 прикладне програмування ІІ Бартош Дмитро Євгенійович
8 Кужель Богдан Романович МАН, ЗОШ № 4 10 правознавство І Мицик Валерій Миколайович
9 Ліхолєтов Дмитро Олександрович МАН, ЗОШ № 4 11 українська мова І Пройдаков Артур Ігорович
10 Оксьом Юлія Сергіївна ЗОШ № 4 10 математика ІІ Касьян Галина Євгеніївна
11 Оксьом Юлія Сергіївна МАН, ЗОШ № 4 10 журналістика І Коваленко Юлія Володимирівна
12 Пащенко Катерина Максимівна ЗОШ № 4 6 англійська мова ІІІ Харченко Анна Андріївна
13 Полежай Іванна Олександрівна ЗОШ № 4 5 Конкурс ім. Т.Г.Шевченка ІІІ Жадько Людмила Іванівна
14 Руденко Владислава Юріївна ЗОШ № 4 8 Конкурс ім. П.Яцика ІІІ Миколенко Наталія Іванівна
15 Руденко Владислава Юріївна ЗОШ № 4 8 Конкурс ім. Т.Г.Шевченка І Миколенко Наталія Іванівна
16 Руденко Владислава Юріївна ЗОШ № 4 8 Конкурс ім. Т.Г.Шевченка ІІ Миколенко Наталія Іванівна
17 Соляник Дар’я Ростиславівна ЗОШ № 4 9 біологія І Литвиненко Олена Михайлівна
18 Соляник Дар’я Ростиславівна ЗОШ № 4 9 Конкурс ім. П.Яцика І Пономаренко Марина Сергіївна
19 Соляник Дар’я Ростиславівна ЗОШ № 4 9 математика ІІІ Пономаренко Алла Олексіївна
20 Соляник Дар’я Ростиславівна ЗОШ № 4 9 укр.мова та література І Пономаренко Марина Сергіївна
21 Соляник Дар’я Ростиславівна ЗОШ № 4 9 фізика ІІІ Пономаренко Алла Олексіївна
22 Соляник Дар’я Ростиславівна ЗОШ № 4 9 рос.мова та література ІІ Білосорочка Алла Миколаївна
23 Соляник Дар’я Ростиславівна ЗОШ № 4 9 біологія ІІ Шевченко Станіслав В’ячеславович
24 Цимбал Дмитро Олександрович МАН, ЗОШ № 4 9 медицина ІІ Литвин Оксана Іванівна
25 Юзь Дмитро Олегович ЗОШ № 4 10 інформаційні технології І Кущ Людмила Миколаївна
Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi