/Files/images/bbloteka/IMG_5447.JPG

Про результати перевірки підручників

станом на 19.01.2017 р.

Відповідно до плану роботи шкільної бібліотеки 19.01.2017 р була організована рейд-перевірка підручників, з метою бережливого і відповідального ставлення до них.

Всього до перевірки було представлено 1810 підручників. У відмінному стані знаходяться 1300.

Загальний стан підручників – задовільний.

Перевіркою встановлено, що кращу роботу зі збереження підручників серед 1-4 класів проводять в 4-Б класі (кл. керівник Васильченко),4-В класі (кл. керівник Перезва Т.О.), 3-А класі (кл. керівник Карпенко Л.І.),3-Б класі (кл. керівник Матюхіна Н.М.) 3-В класі (кл. керівник Карпенко А.Б.), 2-А класі (кл.керівник Сінельникова О.А.)

Серед 1-х класів загальний стан підручників задовільний, в кожному з цих класів були зроблені зауваження стосовно відсутності закладок.

В учнів 3-х класів підручники нові і підтримуються у відмінному стані. Є обкладинки, закладки.

Підручники школярів 4-х класів використовуються перший рік (частину підручників вони отримали нещодавно) , тому вони знаходяться у відмінному стані. Але й учні намагаються дбайливо ними користуватися.Книжки майже у всіх обгорнуті,є закладки.

Перевіривши підручники учнів 5-11 класів, слід відмітити стан збереження підручників у 6-х , 9, 10 класах. 7 та 8 класи теж користуються новими підручниками, але не всі учні бережно їх використовують - це відсутність обкладинок і підписів кому належить підручник. Підручники 5х класів знаходяться в поганому стані але учні дбайливо ставляться до них.

Окремо хотілось би сказати про підручники майбутніх випускників школи. На момент перевірки їх становило менше ніж 50 %. Тому зробити повний висновок про стан збереження підручників неможливо.

Кiлькiсть переглядiв: 2227

Коментарi